O nas

SMART to szkoła językowa inna niż wszystkie.
Dlaczego?
Bo dla nas nauka to zabawa, języki obce to nasza pasja, a SMART to styl życia 🙂

Stawiamy na komfort, nowoczesność, profesjonalną obsługę, ale też fajną atmosferę 🙂 Uczymy metodą DIRECT, bo wiemy że pozwala ona na szybkie i miarodajne efekty. Lekcje prowadzimy tylko w małych grupach, bo tylko wtedy są one maksymalnie efektywne. Stawiamy na mówienie, bo do czego innego potrzebna jest nam znajomość języka obcego? Przełamujemy bariery komunikacyjne, dyskutujemy na bieżące tematy, ale też bawimy się językiem. Korzystamy z najnowocześniejszych sprzętów, aby ta nauka była jak najciekawsza.

Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Każda z naszych sal wykładowych ma swoją duszę i swoje przeznaczenie. Do dyspozycji naszych kursantów jest biblioteczka językowa zawierająca także NOWOŚCI i bestsellery angielskiej i amerykańskiej literatury. Promujemy zdrowy styl życia – wspieramy piłkarki ręczne, bierzemy udział w zawodach rowerowych i biegowych.

Organizujemy konkursy językowe o zasięgu powiatowym, wspieramy regionalne schroniska dla zwierząt. Chętnie uczestniczymy w imprezach lokalnych. Sami też tworzymy mnóstwo wydarzeń promujących naukę języków obcych (warsztaty, spotkania z obcokrajowcami). Zapalamy do nauki, bo sami jesteśmy językowymi zapaleńcami!

W ramach naszych kursów językowych uczymy języka angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz języka polskiego dla obcokrajowców.

Popraw swoje umiejętności językowe!