PRZERWA WAKACYJNA W SMARCIE/ ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY

Szkoła Języków Obcych Świdnica - rok szkolny 2021/22

PRZERWA WAKACYJNA W SMARCIE/ ZAPISY NA NOWY ROK SZKOLNY

W dniach od 1 lipca do 28 sierpnia 2021 roku szkoła językowa SMART w Świdnicy jest zamknięta z powodu przerwy wakacyjnej. Większość naszych lektorów i kursantów w tym czasie odpoczywa, podróżuje i korzysta z uroków życia 😉 Garstka zapaleńców językowych kontynuuje naukę za pomocą lekcji on-line (w dogodnym miejscu i czasie).

Pracę sekretariatu wznawiamy 30 sierpnia. Będzie można nas odwiedzić w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10.00 – 14.00 oraz we wtorki i czwartki w godzinach 16.00 – 19.00. Na miejscu można będzie zapisać się na kurs, wypełnić test językowy, zamówić podręcznik, uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytania.

Kursy w nowym roku szkolnym 2021/22 startują 13 września 2021. Aby się na nie zapisać nie trzeba jednak czekać do końca wakacji. Serdecznie zapraszamy do zapisów on-line pod linkiem: https://www.slc.edu.pl/zapisz-sie-na-kurs/. Osoby, które nie uczyły się wcześniej w naszej szkole, a posiadają już pewną znajomość danego języka powinny wypełnić test, który pozwoli nam określić poziom tej znajomości i poprawnie dobrać podręcznik. Testy dostępne są pod linkiem: https://www.slc.edu.pl/testy-kwalifikacyjne/.

UWAGA! Testy przygotowane są dla dorosłych i dotyczą języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego i rosyjskiego. Testy kwalifikacyjne dla dzieci i młodzieży dostępne są tylko w sekretariacie szkoły. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@slc.edu.pl. Życzymy miłych wakacji i do zobaczenia we wrześniu 🙂