Kursy Językowe

W ramach oferty przygotowanej z myślą o kliencie biznesowym SMART poleca kursy regularne prowadzone metodą DIRECT (język angielski, niemiecki, rosyjski, hiszpański, włoski oraz język polski dla obcokrajowców) oraz kursy branżowe i biznesowe (język angielski) realizowane w siedzibie firmy przy ul. Długiej 6, świadczone w miejscu wyznaczonym przez klienta lub realizowane on-line za pomocą platformy Lang Lion.

Internetowy system SMART pozwala pracodawcy na wgląd do e-dziennika szkoły oraz listy obecności, tym samym umożliwiając dostęp on-line do informacji na temat frekwencji pracowników, stopnia realizacji programu kursu, wyników testów oraz postępach słuchaczy.

W celu realizacji konkretnego celu biznesowego (np. wyjazd na targi zagraniczne, negocjacje biznesowe, przygotowanie i prowadzenie prezentacji w języku obcym) polecamy 1-, 2-dniowe warsztaty językowe.

Oferta dla firm jest szyta na miarę, stąd ceny usług są ustalane z każdym przedsiębiorstwem indywidualnie. W celu uzyskania dodatkowych informacji zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. 

Masz pytania?

+48 519 423 478
biuro@slc.edu.pl
lub

Napisz do nas

    Popraw swoje umiejętności językowe!