Znajdź naszego gwardzistę - konkurs

Szkoła językowa SMART ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie z naszym gwardzistą!


4 września w godzinach od 10.00 do 14.00 ulicami naszego miasta przechadzał się będzie Gwardzista Jej Królewskiej Mości Królowej Anglii. Spotkać go będzie można wszędzie: w autobusie, sklepie, restauracji i wielu, wielu innych miejscach. Warto na niego zwrócić uwagę, gdyż jego zdjęcie warte jest... wielu NAGRÓD.


Szkoła językowa SMART ogłasza konkurs na najciekawsze zdjęcie z Gwardzistą. Wystarczy cyknąć fotkę z naszym bohaterem (na pierwszym planie, w tle, z boku – nie ważne; ważne, żeby było kreatywnie), wrzucić je na swojego facebookowego wall’a i oznacz w poście SMART Centrum Edukacji. Właściciele profili, na których pojawią się najfajniejsze zdjęcia (oceniać je będzie 3-osobowe jury, które pod uwagę weźmie przede wszystkim kreatywność twórcy oraz ilość like’ów, komentarzy i udostępnień zdjęcia konkursowego) zgarną wypasione nagrody m.in.: odtwarzacz mp4, zniżki na kursy językowe, kubki, breloczki, bilety do kina i wiele, wiele innych.


Konkurs trwa od godziny 10.00 do godziny 14.30 4 września 2017r. Wyniki zostaną ogłoszone 5 września 2017. Szczegółowy Regulamin konkursu dostępny w Szkole Językowej SMART przy ul. Długiej 6 w Świdnicy.