ZAJĘCIA ON-LINE CZY STACJONARNE?

Codziennie przybywa zachorowań na COVID-19 w naszym kraju. Cała Polska objęta jest strefą czerwoną. W naszej szkole już przy układaniu grafików na początku roku szkolnego braliśmy pod uwagę taki scenariusz. Właśnie dlatego grupy w SMARCIE liczą maksymalnie 4 osoby. Pozwala nam to na zachowanie odpowiednich odległości. Każdy uczeń ma swoje plastikowe krzesło oraz swój plastikowy stolik, które po każdej lekcji są dezynfekowane. Po każdej lekcji również wietrzona jest sala szkoleniowa. Zajęcia ułożone są w taki sposób, aby grupy nie stykały się ze sobą na korytarzu czy też w poczekalni. Od 2 listopada uruchamiamy także wejście od ul. Trybunalskiej, z którego korzystać będą wyłącznie nasi uczniowie. Na terenie szkoły obowiązuje nakaz noszenia maseczki oraz dezynfekcji rąk. Wszystko po to, aby zminimalizować ryzyko zarażenia i sprawić, aby nasi kursanci czuli się bezpiecznie. 

Dopóki mamy taką możliwość będziemy prowadzili zajęcia bez zmian, w sposób stacjonarny. Jeśli jednak zajdzie taka konieczność jesteśmy gotowi, aby wszystkie nasze lekcje odbywały się on-line przez platformę Lang Lion (taka jak w zeszłym roku szkolnym).

Na zajęcia w trybie on-line można przejść również teraz - jedynym warunkiem przejścia jest wyrażenie takiej woli przez wszystkich kursantów z danej grupy.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu pod numerem 519 423 478.