Warsztaty rozwojowe

Już w tę środę w SMART w godzinach 18:00 - 19:30 odbędzie się pierwszy z warsztatów rozwojowych, prowadzonych przez certyfikowanego couch'a Juliannę Skalba !

Podczas szkolenia "JA W ŚWIECIE, ŚWIAT WE MNIE" uczestnicy wchodząc w różne role np. osoby będącej w związku, singla itp.( w zależności od tematyki wybranej na spotkaniu) będą podejmowali dyskusję, odkrywali jakie odczucia, przekonania, jaka energia stoją za daną kwestią i przyglądali się temu.

Spotkania te dają przestrzeń do wyrażania poglądów w ważnych dla nas sprawach dotyczących świata, problemów społecznych i naszej rzeczywistości oraz sprawdzenia tego, jak czujemy się (jako grupa oraz jako jednostka) stając za danym wyborem. Opierając się o proces zachodzący w grupie będziemy uważnie przyglądali się konkretnym sytuacjom, odkrywając pobudki stojące za określonymi decyzjami.

Warsztat jest darmowy i będzie kontynuowany w każdą ostatnią środę miesiąca. Ilość miejsc jest ograniczona. Zapisać można się mailowo biuro@uxhumano.pl lub telefonicznie pod numerem 504 716 291.