Lubimy pomagać

Lubicie pomagać? My też! Dlatego SMART dołączył do 23. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Galerii Świdnickiej, przygotowując szereg atrakcji dla dzieci, które motywowały ich rodziców do wrzucenia paru groszy do „orkiestrowej puszki”.


Mnóstwo gier i zabaw dla najmłodszych świdniczan przygotowały nasze piękne księżniczki z Krainy Baśni, które zupełnie przy okazji uczyły też języka angielskiego. Dzieci miały okazję popisać się i wiedzą i kreatywnością i… zdolnościami plastycznymi. Zabawę urozmaicały pokazy szczudlarzy, przygotowujących m.in. zwierzątka z baloników. Odwiedził nas także klaun Fifi, który artystycznie wymalował buźki naszych maluchów, przygotowując ich tym samym do profesjonalnej, karnawałowej sesji zdjęciowej. Fotografie niedługo pojawią się na specjalnej stronie – gotowe do ściągnięcia dla rodziców naszych małych modeli i modelek.


Wszystkim uczestnikom zabaw oraz osobom, które w niedziele wspierały razem z nami Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy serdecznie dziękujemy i mówimy wesołe: „Siema!”