LEKCJE ON-LINE

W okresie od 16 do 25 marca wszystkie lekcje w SMARCIE dostępne są również ON-LINE!


Z racji charakteru naszej pracy (zajęcia indywidualne i w bardzo małych grupach) nasza szkoła jest wciąż otwarta, a wszystkie zajęcia odbywają się w niej planowo.

Wiemy jednak, że niektórzy z Państwa woleliby w tym czasie zostać w domu dlatego umożliwiamy udział w zajęciach za pomocą platformy Lang Lion i połączenia internetowego. Instrukcję jak dołączyć do takiej lekcji znajdziecie Państwo TUTAJ.

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania lub problemy prosimy o kontakt z sekretariatem pod numerem 519 423 478. W zajęciach grupowych dopuszczamy możliwość tzw. lekcji łącznej (część grupy uczestniczy w zajęciach w naszej sali wykładowej, a część łączy się z nami przez Internet). Wszystko dla Państwa wygody! Tylko od Was zależy czy zechcecie uczyć się w SMARCIE czy w Waszych domach - żadna lekcja Wam nie przepadnie!


Warunek jest tylko jeden: aby lektor mógł odpowiednio przygotować się do zajęć musi wiedzieć ile osób będzie z nim połączonych on-line, a więc zgłaszajcie chęć udziału w tego typu zajęciach mailowo (biuro@slc.edu.pl), telefonicznie lub smsowo (519 423 478). Na Wasze zgłoszenia czekamy codziennie do godziny 15.00.