DZIĘKUJEMY!

Dziękujemy Wam, drodzy Uczniowie, że tak licznie uczestniczycie w zajęciach online ❤️ Dziękujemy za zaangażowanie, współpracę, uśmiech i wyrozumiałość, bo zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie zajęcia wypadły perfekcyjnie. Ciągle uczymy się nowych rzeczy i staramy się, by każda kolejna lekcja była lepsza od poprzedniej. Dziękujemy, że zostaliście w domu a jednocześnie jesteście z nami 🙂

Jeśli doświadczacie jakichkolwiek trudności podczas zajęć on-line, poniżej przypominamy najważniejsze zasady udziału w lekcji:

1. Aby dołączyć do lekcji należy w przeglądarce Chrome wpisać adres: https://slc.langlion.com/
2. Dalej należy się zalogować za pomocą przesłanego przez loginu i hasła (hasło można później zmienić na prostsze/bardziej przyjazne):
3. Po zalogowaniu znajdujemy się na stronie głównej naszego indywidualnego profilu, zaś u góry po prawej stronie mamy boks „KOLEJNE ZAJĘCIA”. Należy nacisnąć przycisk „DOŁĄCZ” i już jesteśmy na lekcji :)
4. Po zakończonej lekcji należy się wylogować i zamknąć okno przeglądarki.


W przypadku problemów sugerujemy wyłączenie kamerki video. Wylogowanie i powtórne zalogowanie (zarówno z panelu lekcji jak i platofrmy LANGLION) też często może pomóc. Proponujemy wyłączyć inne aplikacje/urządzenia, które w tym samym czasie pobierają/zwalniają internet. Zachęcamy do dołączania do lekcji 5-10 minut przed jej rozpoczęciem (zdarza się, że łączenie potrafi chwilkę potrwać ;)). 

Zdajemy sobie sprawę z ograniczeń tego typu lekcji - natomiast na szczęście metoda DIRECT, którą stosuje nasza szkoła pozwala na zrealizowanie ich w sposób efektywny i niewiele różniący się od zajęć face-to-face w sali szkoleniowej, a Wasze zaangażowanie i wyrozumiałość sprawiają, że staramy się dać z siebie 110% i sprawić, żebyście byli maksymalnie zadowoleni. Dziękujemy! 🙂 ❤️