Akcja "KOT ZIMĄ"

Nasi kursanci już nie raz pokazali, że lubią pomagać zwierzakom :) Po raz kolejny włączamy się do akcji organizowanej przez Fundację Mam Pomysł oraz Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Świdnicy i znów liczymy na Waszą pomoc ;)

Zima to trudny czas dla kotów. Dlaczego? Nie ma przecież wtedy tylu bezdomnych kociąt, nie ma wakacji i porzuceń... Są jednak stada kotów wolno żyjących, które potrzebują naszej pomocy. Zimą Fundacja Mam Pomysł wspiera wielu karmicieli. Ze schroniska w Świdnicy wydawane są setki kilogramów karmy aby pomóc przetrwać stadom bytującym na terenie miasta, które aktywnie wspólnie z TOZ Świdnica są wyłapywane do sterylizacji, by niechcianych było mniej. Dodatkowo Fundacja wspiera również karmicieli kotów wolno żyjących na terenie powiatu dzierżoniowskiego i w gminach ościennych miasta Świdnica.

Chcesz się włączyć do akcji? Masz kilka możliwości wsparcia:
• przekaż karmę dla kotów, szczególnie suchą, każdego rodzaju/marki;
• przekaż materiały do budowy budek (płyty OSB, styropian, wełna, papa, impregnaty do drewna);
• przekaż żwirek, kuwety, szare gazety - to w celu przetrzymania kotów po zabiegach; żwirek i kuwety - wiadoma sprawa, zaś szare gazety stosowane są jako podkłady w klatkach, dla wyższej higieny;
• wsparcie finansowe na zabiegi sterylizacji, leczenie, zakup żwirku, karmy dla rekonwalescentów, podkładów, klatek kennelowych.

Darowizny rzeczowe można składać w naszej szkole w godzinach pracy sekretariatu.
Darowizny finansowe:
Fundacja Mam Pomysł
07 1750 0012 0000 0000 3089 1082   z dopiskiem: "koty zimą"